25 maja 2024

Zamowienia Publiczne

Blog na każdy temat

Stolik srebrny glamour

Urządzasz swoje idealne mieszkanie i chcesz, żeby było od razu widać, że jesteś stylowa i masz prawdziwą klasę? Chcesz, żeby goście docenili bez pudła Twój niebanalny gust i to, jak zadbałaś o urządzenie wnętrz? Ważne jest to, żeby wszystko ze sobą gustownie zgrać i żeby nawet kontrasty wyglądały tak, żeby nikt nie miał wątpliwości, że są działaniem zamierzonym. Wystrzałowy stolik srebrny glamour z pasującymi fotelami, a nad nimi nowoczesne listwy oświetleniowe? Ależ oczywiście! Ogranicza Cię tylko wyobraźnia, jednak nie przesadź z kolorystyką i ilością mebli. W tym wypadku mniej znaczy lepiej.

Kieruj się kilkoma prostymi zasadami

O ile stolik srebrny glamour i pikowane foteliki w połączeniu z nowoczesnym oświetleniem będą prezentowały się pięknie, o tyle nadmiar mebli w tym stylu w salonie sprawi, że Twój wymarzony pokoik zamieni się w koszmarek rodem z Ludwika XVI. Podkreślaj pięknymi elementami w klasycznych stylach piękno domowych pomieszczeń, nad którymi przecież tyle pracowałaś, ale nie pozwól żeby w całościowy obraz wdarł się kicz. To zdecydowanie nie jest dzisiaj w modzie.

Twój stolik srebrny glamour zbierze wiele pochwał, kiedy z koleżankami będziesz piła przy nim popołudniową kawę, jeżeli zdołasz zachować stonowaną harmonię salonu. Zostaw trochę wolnej przestrzeni, będzie się przez to wydawać większy. Sprawi to także, że wybrane przez Ciebie meble będą wyglądały piękniej i dostojniej oraz od razu rzucą się w oczy, a przecież właśnie o to Ci chodzi. Pamiętaj także o dodatkach. Nie trzeba ich wiele, ale piękna i ręcznie robiona serwetka oraz elegancki zestaw kawowy sprawią, że koleżanki oszaleją z zazdrości!