16 kwietnia 2024

Zamowienia Publiczne

Blog na każdy temat

Unowocześnij swój ogród dmuchanymi meblami

Jeśli myślisz o wprowadzeniu zmian w swoim przydomowym ogrodzie, a dotychczasowe meble przestały Ci się podobać, pomyśl o zastąpieniu ich egzemplarzami wypełnionymi… powietrzem. Choć dmuchane meble jeszcze wielu ludziom kojarzą się z kiczem, współczesne wersje mają naprawdę wiele do zaoferowania!

Meble nadmuchiwane w nowoczesnym stylu

Ogród to miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi, wspaniały azyl, w którym można się zaszyć w letnie popołudnie. Nic dziwnego, że komplet wypoczynkowy stojący w ogrodzie powinien być przede wszystkim wygodny. Wyobrażając sobie meble dmuchane, zapomnij o całkowicie przezroczystych fotelach i sofach. Obecnie wykonane są z mocnego i wytrzymałego PVC, który często pokryty jest miękką w dotyku tkaniną np. welurem. Takie siedziska wspaniale sprawdzają się w ogrodzie, a w okresie jesienno-zimowym doskonale będą współgrać z wnętrzem Twojego domu!

Gdy podczas wspólnego świętowania masz dużo gości…

Jeśli do tej pory w Twoim ogrodzie stał klasyczny stół z krzesłami, wcale nie musisz się ich pozbywać! Dmuchana kanapa i fotele to rozwiązanie idealne w sytuacji, gdy będziesz gościł w swoim domu więcej niż kilka osób. Nie musisz martwić się o dostawianie dodatkowych krzeseł – Twoim gościom na pewno będzie wygodnie, gdy zasiądą na miękkich meblach dmuchanych.

Wiele innych zalet

O zaletach współczesnych dmuchanych mebli mówi się bardzo wiele. W razie nagłej zmiany pogody łatwo można je przenieść w bezpieczne miejsce lub po prostu spuścić z nich powietrze. Są wodoodporne, znakomicie wpasowują się w otoczenie. Stanowią wierne odwzorowanie tradycyjnych mebli. Dmuchana sofa do złudzenia przypomina klasyczną kanapę, jaka zapewne stoi w Twoim salonie. Dzięki nadmuchiwanym meblom Twój ogród może nabrać bardziej stylowego charakteru. Idź z duchem czasu i nie wahaj się ani chwili!