25 lipca 2024

Zamowienia Publiczne

Blog na każdy temat

Warsztaty integracyjne dla firm

Jakie warsztaty online można zorganizować dla pracowników? Spotkania integracyjne przy pomocy łącza internetowego cieszą się dużą popularnością.

Może coś odnośnie koktajli i drinków? Tak, nie ma co ukrywać, że dorośli lubią pić napoje “wyskokowe”. Może więc czas na to, aby nauczyć się przygotowywać drinki i koktajle pod okiem dobrego barmana? Takie warsztaty online na pewno będą cieszyć się dużą popularnością – nawet wśród osób, które na co dzień unikają picia napoi z dużym procentem. Posiadanie takiej wiedzy może przydać się w różnych momentach.

Jeżeli przykładowo mamy do czynienia z okresem przedświątecznym, bożonarodzeniowym, to może warto zaprosić pracowników na warsztaty dekorowania pierników? Ciekawa tematyka, która sprawi, że w całe spotkanie zaangażuje się nie tylko pracownik, ale również jego bliscy – w szczególności dzieci.

Kreatywne warsztaty online dają ogromne pole do popisu. To właśnie dzięki nim można przekonać się jak wielki talent w nas drzemie. Obecnie panuje moda na to, aby urządzić las w słoiku. Powracając do tematyki bożonarodzeniowej – spotkanie odnoszące się przygotowywania różnego rodzaju ozdób świątecznych, nie tylko tych, które zawisną na choince. Mydełka, olejki zapachowe, a nawet świecie – tematyka tego spotkania może być różnorodna. Uwaga! Nie są to tylko spotkania dla kobiet. Z powodzeniem mogą w nich wziąć udział również panowie, którzy na pewno chętnie przekonają się, jakie drzemią w nich ukryte talenty.

Zajęcia odnoszące się do aktywności fizycznej w różnej postaci. Warto, naprawdę warto skorzystać z możliwości ich organizacji. Będzie to z korzyścią dla zdrowia, jeżeli chodzi o osoby, które dużo czasu spędzają przy biurku. Do wyboru mamy wiele aktywności fizycznych, jak chociażby warsztaty z jogi, które zawsze powinny być prowadzone przez certyfikowanego trenera.