25 maja 2024

Zamowienia Publiczne

Blog na każdy temat

bęben naścienny Gardena

Przy większych ogrodach na pewno idealnym wyjściem będzie stacjonarny bęben, poprzez co zawsze będziesz mieć poukładane urządzenia do nawadniania roślin dookoła twojego domu. Należałoby zainwestować w takie wyjście zarówno w wypadku korzystania z krótszego, jak również większego węża. Ograniczeniem nie będzie tu chociażby to, jeżeli twój wąż do nawadniania ogrodu ma tylko 10-15 m rozciągłości. Z pewnością niezwykle łatwo będzie się zwijał na bębnie automatycznym, lecz także nadaje się on do wykorzystania w parze z nosidłem. W ostatnim czasie chętnie wybierany jest bęben naścienny Gardena.

Bardzo przydatne urządzenie, zapewniające wygodne manewrowanie dużym oraz ciężkim wężem ogrodowym. Wyjście to pozwoli odciążyć kręgosłup chociażby przy niezwykle ciężkich pracach. Bęben zaopatrzony jest w zakładanie zezwalające na pewny montaż elementu na ścianie domu. Umieszczamy go jak najbliżej kurka. Dla poprawy funkcjonalności urządzenia, opodal bębna umocować można dodatkową szpulę prowadzącą. Dzięki niej, wąż będzie z łatwością układać się na bębnie. Prócz przybijania ściennego, bęben zaopatrzony jest także w ergonomiczny zaczep zezwalający na łatwe przenoszenie narzędzia z miejsca na miejsce.

Poszukujesz sposobu, jaki ułatwi opanować zawsze mieszający się oraz ciężki w wykorzystaniu wąż? Jest na to praktyczne wyjście – bęben na wąż ogrodowy. Dzięki temu narzędziu nawadnianie oraz czynności porządkowe przestaną być udręką oraz staną się uciechą! Również jego duża użyteczność spowoduje, iż zamierzone zlecenia wykonasz zdecydowanie szybciej, co zostanie Ci więcej czasu na odpoczynek.