25 lipca 2024

Zamowienia Publiczne

Blog na każdy temat

Przepis na skuteczne pozycjonowanie!

I choć to nie książka kucharska, a przepis wymaga nie lada kucharzy, jesteśmy gotowi się nim podzielić! Są to metody zdobyte przez lata nauki i doświadczeń. Teraz – doprowadzone do perfekcji – pozwalają nam skutecznie działać dla naszych klientów. Chcesz wiedzieć, co sprawia, że dostajesz więcej zapytań, a klienci codziennie odwiedzają twoją stronę? Poznaj, z czego składa się skuteczne pozycjonowanie!

Działania na stronie

 1. Analiza branży

  Na początku ważne jest, aby odkryć, jakie słowa kluczowe w twojej branży są najczęściej wyszukiwane. Chodzi o hasła, które klienci wpisują w Google, gdy szukają twojej firmy. Najczęściej dodają do hasła miasto, w którym się znajdują, np. „pozycjonowanie warszawa”.

  Dzięki analizie jesteśmy gotowi przygotować odpowiednią strategię dla twojego biznesu.

 2. Optymalizacja strony

  Wiedziałeś, że prędkość ładowania się strony wpływa na pozycjonowanie sklepów? Podobnie struktura kodu oraz treści tekstowe na twojej stronie. Odpowiednie dopasowanie tych elementów pod wymagania wyszukiwarki przyniesie pozytywne rezultaty.

 3. SXO

  Czym jest ten tajemniczy skrót? Oznacza połączenie pozycjonowania z wrażeniami wizualnymi użytkownika. Jako agencja SXO dbamy, aby klienci nie tylko wchodzili na twoją stronę. Chcemy, by odpowiednio z niej skorzystali, kupując twój produkt lub usługę! boo.pl/pozycjonowanie-stron/

Działania poza stroną

 1. Link building

  Jest to technika, dzięki której Google nabiera zaufania do twojej witryny. Publikujemy na portalach i w katalogach link do twojej strony. Do tego jest tam opis, jak możesz pomóc klientom. W im większej ilości miejsc jest o tobie „mówione”, tym wyżej Google chce pokazywać twoją stronę. Często są to katalogi lokalne, aby wzmocnić hasło takie jak „pozycjonowanie warszawa”.

 2. Content marketing

  Działania związane z treścią. Artykuły, blogi publikowane na poczytnych portalach zewnętrznych. Zwiększa to twoją wiarygodność w oczach Google!

 3. Analiza

  Nieustannie analizujemy twoją pozycję wobec konkurencji. Reagujemy na zachowanie rynku, dostarczamy ci raporty z wyników. Wspólnie walczymy o sukces w wyszukiwarce!

Podsumowanie

Jak widzisz, przepis jest dość skomplikowany i wymaga działań specjalistów. A jest to tylko część niezbędnych działań, aby pozycjonowanie Woocommerce było skuteczne. Co zatem musisz zrobić, by zyskać nowych klientów?

Skontaktuj się z nami! Jako agencja SXO zapewnimy ci kompleksową pomoc w drodze na szczyt wyszukiwarki!