16 kwietnia 2024

Zamowienia Publiczne

Blog na każdy temat

Jak przeprowadzić remont łazienki?

Podczas remontu łazienki warto zacząć od podstaw. Wymień stare, zniszczone płytki na nowe i spróbuj dopasować kolor i wzór. Następnie usuń stare oprawy i wymień je na nowe. Obejmuje to głowice prysznicowe, krany, toalety, umywalki i wanny. Użyj odpowiednich narzędzi do cięcia płytek lub usuwania starych osprzętu, aby nie uszkodzić powierzchni lub siebie. Mamy nadzieję, że garść praktycznych porad na temat odpowiedniej aranżacji łazienki, a także na temat tego, jaki szafki pod umywalkę wybrać okażą się dla Ciebie niezwykle praktyczne.

Aranżacja łazienki – zadbaj o jej funkcjonalność

Łazienki to coś więcej niż tylko miejsce, do którego należy się udać. Mogą być schronieniem, spa i ucieczką od codzienności. Projektowanie łazienki z myślą o tych celach jest ważne, ponieważ nie należy tracić na funkcjonalności dla estetyki i odwrotnie.

Szafki pod umywalkę – jakie są ich rodzaje?

Szafki zlewozmywakowe można podzielić na dwie kategorie, szafkę podzlewozmywakową i szafkę zlewozmywakową boczną. Szafki podzlewozmywakowe https://bettso.pl/lazienka/szafki-lazienkowe/szafki-pod-umywalke są zwykle instalowane pod zlewem kuchennym lub łazienkowym, aby ukryć instalację wodno-kanalizacyjną. Szafki zlewozmywakowe boczne są zwykle umieszczane na sąsiedniej ścianie lub w innym miejscu w pobliżu źródła wody.

Oryginalne szafki pod umywalkę – czyli jakie?

Oryginalne szafki podumywalkowe to świetny sposób na powiększenie przestrzeni do przechowywania w łazience. Ten typ szafki znajduje się zwykle pod zlewem i jest idealnym rozwiązaniem, jeśli masz ograniczoną przestrzeń do przechowywania.